CANDEO

Placówki Medyczne

Mandala Beauty Clinic dr Samir Ibrahim

Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii. Oferuje szeroki zakres zabiegów i operacji, takich jak korekcja nosa, uszu, piersi czy plastyka brzucha. Mandala Clinic stawia na wysoki standard wykonywanych operacji i indywidualne podejście do pacjenta.

Medpolonia

Jeden z największych szpitali prywatnych w Wielkopolsce. Medpolonia świadczy usługi m.in. z zakresu ortopedii, chirurgii plastycznej, ginekologii czy laryngologii. Rocznie w placówce przeprowadzanych jest około 2 200 operacji. Pacjenci mogą skorzystać zarówno z operacji komercyjnych, jak i refundowanych z NFZ.

Lenis

Centrum dermatologii estetycznej. Oferuje zabiegi, takie jak depilacja laserowa, endermologia, mezoterapia bezigłowa czy redukcja zmarszczek. Gabinet Lenis dokłada wszelkich starań, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.

Epilo

Instytut depilacji laserowej Epilo zapewnia profesjonalne usuwanie niechcianego owłosienia. Placówka świadczy usługi zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Każdy klient w Epilo pozostaje pod opieką lekarza, który na podstawie badań skóry kwalifikuje do danego zabiegu.

Rehasport

Klinika specjalizująca się w zakresie ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Rehasport świadczy usługi od momentu urazu, po rehabilitację i powrót do pełnej sprawności funkcjonalnej. Głównym celem kliniki jest skuteczna pomoc wszystkim pacjentom.