CANDEO

Atrakcje

Teatr Wielki

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, zwany też Operą Poznańską to jedno z najważniejszych miejsc kulturalnych w mieście. Na repertuar teatru składają się największe sztuki operowe i baletowe świata. Teatr Wielki to również miejsce polskich i europejskich premier.

Filharmonia Poznańska

Została założona w 1947 z inicjatywy Tadeusza Szeligowskiego. Sala koncertowa w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza uważana jest za jedną z najlepszych pod względem akustycznym w Polsce. Repertuar filharmonii to koncerty światowych gwiazd sceny klasycznej.

Stary Browar

Centrum handlu i sztuki, zbudowane w listopadzie 2003 roku. Nagradzane jako najlepsze centrum handlowe w Europie i na świecie. W Starym Browarze znajduje się około 210 punktów handlowych i gastronomicznych. Część obiektu stanowi awangardowy hotel Blow Up Hall 5050.

Termy Maltańskie

Największy ośrodek sportowo rekreacyjny w Poznaniu. Kompleks podzielony jest na części: sportową – z basenem olimpijskim, oraz rekreacyjną – z dwoma zewnętrznymi basenami, zjeżdżalniami, strefą saun i innymi atrakcjami.

Akademia Golfa

Akademia Golfa w Trzaskowie to nowoczesny ośrodek sportowo – turystyczno – rekreacyjny, usytuowanym przy rozległym kompleksie leśnym Puszcza Zielonka, 10km od Poznania.

Malta Ski

Centrum sportowo-rekreacyjne z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Spośród nich można wymienić kolejkę górska Adrenaline, letni tor saneczkowy oraz mini golf. Największą atrakcją Malta Ski jest stok narciarski, ze sztuczną nawierzchnią, z którego można korzystać zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

SPA_larnia

Miejsce oferuje klientom specjalistyczne zabiegi kosmetyczne oraz masaże. Wystrój i atmosfera obiektu gwarantują stan kompletnego odpoczynku i odprężenia. SPA_larnia to idealne miejsce na weekend lub kilkudniowy urlop.

Cucina

Wyjątkowy lokal prowadzony z pasją. Kuchnia grecka, śródziemnomorska i włoska. Filozofia restauracji to możliwość odczuwania potraw wszystkimi zmysłami. Cucina serwuje eleganckie śniadania i lunche, wytrawne obiady oraz wysublimowane desery.

Kyokai Sushi Bar

Jedyny w Poznaniu Kaiten Sushi Bar. Goście mogą kosztować tu dań, zdejmując je prosto z kręcącej się dookoła taśmy. Miejsce zachęcające do towarzyskich spotkań przy doskonałych potrawach. Nie tylko dla fanów kuchni japońskiej.

Whisky Bar 88

500 rodzajów whisky z całego świata. Lokal kusi kameralnym wystrojem i muzyką na żywo przy blasku płonącego kominka. Whisky Bar 88 to jedyne miejsce w Poznaniu, gdzie każdego dnia w roku można cieszyć się smakiem innej whisky.

Golden Square

Doskonały punkt dla osób, które kochają zakupy i najlepsze włoskie marki. Miejsce z niepowtarzalnym klimatem i znakomitą lokalizacją. Golden Square to designerskie wnętrze, przestronne przymierzalnie i profesjonalne doradztwo.

Pacha Poznań

Atmosfera Ibizy przeniesiona na poznański parkiet. Trzy sale, mieszczące do 1000 osób oraz muzyka grana przez światowej sławy didżejów. Ekstrawagancki wystrój i zmysłowy klimat w Pacha Poznań, symbolizuje duch marki Pacha kultywowany od czterech dekad.