Dlaczego jesteśmy najlepsi?

O zespole CANDEO

CANDEO to klinika z wielopokoleniową tradycją – zajmujemy się stomatologią od 1950r. Jesteśmy firmą rodzinną, którą z zaangażowaniem przewodzi: prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek.

Twój spokój i komfort

Dlaczego CANDEO?

Miarą naszych sukcesów jest zadowolenie pacjentów. Dokładamy wszelkich starań aby byli Oni w pełni usatysfakcjonowani leczeniem przeprowadzonym w naszej klinice. Pacjenci, którzy raz skorzystają z naszej oferty zawsze powracają.

Wybierz pewność!

Skontaktuj się z nami

CANDEO to:
  • zespół lekarzy specjalistów
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta w tym przedstawianie kilku możliwych wariantów leczenia
  • troska o pacjenta i zapewnienie poczucia komfortu i bezpieczeństwa
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników
  • najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny i najnowsze osiągnięcia medycyny
  • krótkie terminy wizyt
  • przyjmowanie nagłych przypadków poza kolejnością

7 dekad, 3 pokolenia

Rodzinna klinika

CANDEO to klinika z wielopokoleniową tradycją - zajmujemy się stomatologią od 1950 roku. Dzięki nieprzerwanej i ciężkiej pracy trwającej już 7 dekad, jesteśmy dziś w czołówce polskich placówek zajmujących się implantologią.

Czytaj więcej

Bilans naszych działań

Liczą się liczby...

+6500

wszczepionych implantów

+2000

pacjentów z zagranicy

10

unitów stomatologicznych

prof. dr hab. Wiesław Hędzelek

…ale i doświadczenie!

Chcesz lepiej poznać CANDEO? Przeczytaj życiorys jej lidera, prof. dr hab. Wiesława Hędzelka i przekonaj się, jakie są podstawy jakości i profesjonalizmu naszej kliniki.

Candeo Dental Clinic prof. dr hab. Wiesław Hędzelek

Możesz nam zaufać!

3 wartości CANDEO

Doświadczenie
Profesjonalizm
Nowoczesność

Implantologia

Wiedza w praktyce

Wiedza to nie tylko ogół informacji, ale także umiejętność ich wykorzystania. Rozwijamy ją szczególnie w zakresie dotyczącym implantologii – ta nauka stomatologiczna wymaga niespotykanej uwagi i nieustannego „bycia na bieżąco”.

Protetyka

Profesjonalizm w wielu wydaniach

Jeśli zadajecie sobie pytanie, jaka dziedzina posiada u nas najszerszą ofertę, to zdecydowanie jest to protetyka. Korony porcelanowe, mosty porcelanowe, mosty adhezyjne, protezy szkieletowe, bezklamrowe, akrylowe, natychmiastowe… mamy to wszystko w jednym palcu – jesteśmy profesjonalistami w każdym calu!

Ortodoncja

Nowoczesność metod

Jasnym wyrazem naszego entuzjastycznego podejścia do innowacji są zabiegi ortodoncyjne. W CANDEO stosujemy najnowocześniejsze metody sprawiające, że korygowanie położenia zębów jest dla pacjentów przyjemniejsze, skuteczniejsze, a przede wszystkim bardziej efektywne.

nasz zespół

Sukces tworzą ludzie

Najlepsi specjaliści, niepoprawni pasjonaci,
a przede wszystkim uśmiechnięci i życzliwi ludzie- to my!

Prof. dr hab. Wiesław Hędzelek

specjalista protetyki stomatologicznej

Dr Krzysztof Mazan

specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej

Dr Tomasz Niedźwiedzki

specjalista protetyki stomatologicznej

Dr Bartosz Leda

specjalista protetyki stomatologicznej

Marek Kucharczak

stomatologia ogólna, protetyka

Małgorzata Muszyńska

specjalista ortodoncji

Marco Roy

ortodoncja, implantologia

Natalia Sitkowska

stomatologia ogólna, protetyka

opinie ze strony znanylekarz.pl

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Gorąco polecam Pana Profesora i całą klinikę CANDEO!!! Miałem zrobiony implant i koronę i całość była przeprowadzona bardzo fachowo i bezboleśnie. Cena którą zapłaciłem była konkurencyjna w stosunku do innych gabinetów w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolony!!!
JC
Jestem bardzo zadowolony z usług Candeo. Miałem robione leczenie kanałowe a następnie wszczepione 6 implantów wraz z koronami. Obsługa była bardzo miła, Pan Profesor niezwykle rzeczowy. Jestem w pełni zadowolony z Candeo i polecam wszystkim, którzy chcą mieć dobrze zrobione zęby.
Krzysiek
Polecam serdecznie Profesora jako fachowego i troskliwego lekarza. Miałam dość nieprzyjemny wypadek, leczenie w klinice p. Profesora pozwoliło nie zostawić po nim ani śladu, a zapewniam było trochę pracy. Jestem wdzięczna za fachową pomoc.
mawronka
W klinice Candeo, dzieją się cuda ! W miłej, przyjaznej atmosferze, szybko i bezboleśnie przywracany jest zdrowy i piękny uśmiech. Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej pomocy, zapewniam, że tu ją znajdzie.
Teresa P.
Bardzo miły, kompetentny, oddany pacjentom lekarz. Potrafi w prosty i przystępny dla laików sposób opisać to, co będzie wykonywał w gabinecie. Ceny jak na Poznań są bardzo przystępne, a praca wykonana fachowo.
Allia
Polecam prof Hedzelka, bardzo cierpliwa osoba, która z należytą cierpliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko wyjaśni i sprawi, że człowiek jakoś tak przestaje się bać - nawet gdy czeka go wiercenie w dziąśle :)
Kukarka
Pan prof. ratuje zęby, które inni dentyści spisali na straty. Fachowy, doświadczony, sporo czasu poświęcił mojemu przypadkowi i w przystępny sposób omówił drogę leczenia. Gorąco polecam tego lekarza wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zęby!
tomsp
Bardzo dobry specjalista oraz przesympatyczny jako człowiek. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnił istotę mojego problemu oraz zaplanował leczenie. Co najważniejsze, wszystko zostało dokładnie omówione, bez pośpiechu i na spokojnie. Tak powinny wyglądać wizyty u stomatologów.
michum
Jestem pod wrażeniem miejsca, w którym przyjmuje Pan Profesor. Trudne zabiegi przeprowadzane są na najnowszym sprzęcie, a i wiedza Profesora jest na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczny za poświęcony czas i efekty jego pracy, które bardzo mi pomogły. Pozdrawiam!
raclif
Nasi partnerzy: