Przyjemnie i pożytecznie

Dental Travel

Jeśli chciałbyś spędzić od tygodnia do dwóch tygodni w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce – nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.

Dental Travel to usługa, dzięki której w ciągu od tygodnia do dwóch tygodni pobytu w Poznaniu wykonamy dla Ciebie dowolną ilość implantów lub koron zębowych najlepszej jakości w przystępnych cenach, jednocześnie zapewniając Ci mile spędzony czas w naszym pięknym mieście.

Zapewniamy

  • wykonanie dowolnej ilości implantów lub koron zębowych w ciągu tygodniowego pobytu w Poznaniu;
  • organizację lotu na lotnisko Ławica w Poznaniu, a także odbiór z lotniska;
  • pobyt w hotelu City Park Residence http://cityparkhotel.pl/pl/category/hotel

Specjalnie dla Państwa, wspólnie z Centrum Stomatologicznym Candeo, przygotowaliśmy specjalną ofertę, która prócz atrakcyjnej ceny zapewnia naszym Gościom pełną opiekę podczas leczenia krótko i długoterminowego.

Pięciogwiazdkowy standard, wysoki komfort oraz niewielka odległość od Candeo sprawiają, że City Park Hotel & Residence jest idealnym miejscem na Państwa pobyt. Do Państwa dyspozycji oddajemy strefę Wellness SPA oraz Serwis Concierge, który będzie Państwu asystować w przypadku wszelkich życzeń. Zapraszamy do skorzystania z noclegu w specjalnej cenie.

Dajemy dziesięcioletnią gwarancję na implanty i korony! Jeżeli w czasie trwania gwarancji implanty lub korony uszkodzą się w wyniku naszego błędu – zwrócimy koszty pobytu pacjenta w Poznaniu, a także bezpłatnie wyleczymy dolegliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą Dental Travel, opisz nam swój przypadek lub wyślij nam swoje zdjęcie RTG panoramiczne / z tomografii komputerowej i krótko opisz, jaki efekt chciałbyś osiągnąć.

My dokonamy wyceny zabiegów oraz kosztów związanych z Twoim pobytem w Poznaniu – jako że organizujemy to pakietowo, koszty są zdecydowanie niższe niż gdybyś indywidualnie organizował nocleg, dojazd i atrakcje. Oczywiście jeśli chcesz skorzystać jedynie z naszych usług stomatologicznych, a organizacją pobytu chcesz się zająć sam – nie stanowi to dla nas problemu.