Łatwo i przyjemnie

Wygodne raty MediRaty

Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.)

Co wyróżnia MediRaty

– Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
– Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
– Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
– Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych. Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia. 
1. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
2. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

– Ustal z Lekarzem Silver Dental Clinic plan i koszt leczenia.
– Skontaktuj się telefonicznie z Konsultantem MediRaty pod numerem: 80100026522 266 83 70, który zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i przedstawi indywidualną ofertę ratalną.
– Pacjent, który zaakceptował ofertę kredytową otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
– Po podpisaniu umowy na konto Silver Dental Clinic przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.
– Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy kredytowej z Pacjentem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu. Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

MediRaty

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.